×

درباره ما

هلدینگ کهان تاک پارت به واسطه بیش از 15 سال تجربه ارزشمند در تامین مواد اولیه شیمیایی و پلیمری صنایع کشور همراره در مسیری رو به رشد و با دیدگاه های توسعه محور در راستای سیاست های کلی اقتصادی و شرکت ملی نفت ایران گام برمیدارد.

خبرنامه

در خبرنامه ما مشترک شوید:

تحقیق تجارت توسعه

section-50e3edc

تحقیق و توسعه:

تحقیق و توسعه فرآیندی است که توسط شرکت‌ها برای نوآوری یا بهبود محصولات و خدمات انجام می‌شود. این فرآیند می‌تواند شامل تحقیقات پایه و تحقیقات کاربردی باشد. شرکت‌ها از این روش برای نوآوری و تولید محصولات جدید یا بهبود محصولات موجود استفاده می‌کنند. همچنین ممکن است هدف، حل یک مسئله خاص در مورد یک محصول یا خدمات باشد.

تحقیقات و نقش آن در تجارت و توسعه:

تحقیقات یکی از اصلی‌ترین پایه‌های تجارت است زیرا یک دانش و بینش را فراهم می‌کند و منجر به بهبود فرآیندهای موجود می‌شود که در آن می‌توان کارایی را افزایش داد و هزینه‌ها را کاهش داد. همچنین به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد تا محصولات و خدمات جدیدی را توسعه دهند تا بتوانند در بازارهای رقابتی بقا داشته باشند و شکوفا شوند.

مزایای تحقیق در کسب و کار:

همانطور که گفته شد، تحقیق برای رشد کسب و کار و توانایی ما برای رقابت در یک بازار مهم است. کسب‌وکاری که بتواند محصولات (مواد اولیه) و فن‌آوری‌های جدید (محصولات مهندسی) را ارائه کند و همچنین بسته‌های کالایی موجود را بهبود بخشد، در بلندمدت موفق‌تر می‌شود.

در سطح وسیع‌تر، مزایای تحقیقات بازار به کل بخش‌ها گسترش می‌یابد و همچنین تأثیر مثبتی بر سود نهایی دارد. شرکتی که در تحقیقات بازار سرمایه‌گذاری می‌کند، توسعه‌یافته و به دستاوردهای بیشتری دست خواهد یافت. در سطح جهانی، هزینه‌های تحقیق و توسعه به بالاترین حد خود یعنی تقریبا 1.7 تریلیون دلار رسیده است. ایالات متحده و چین از نظر هزینه‌های تحقیقاتی پیشتاز هستند.

section-b25b579

هلدینگ کهان تاک پارت به واسطه بیش از 15 سال تجربه ارزشمند در تامین مواد اولیه شیمیایی و پلیمری صنایع کشور همواره در مسیری رو به رشد و با دیدگاه های توسعه محور در راستای سیاست های کلی اقتصادی و شرکت ملی نفت ایران گام برمیدارد.

  • بلوار آفریقا (جردن)، بلوار گلشهر، پلاک ٢٨
    کدپستی: 1915663734

  • شنبه تا چهارشنبه: 8 صبح تا 5 عصر
    پنجشنبه و جمعه: تعطیل