×

درباره ما

هلدینگ کهان تاک پارت به واسطه بیش از 15 سال تجربه ارزشمند در تامین مواد اولیه شیمیایی و پلیمری صنایع کشور همراره در مسیری رو به رشد و با دیدگاه های توسعه محور در راستای سیاست های کلی اقتصادی و شرکت ملی نفت ایران گام برمیدارد.

خبرنامه

در خبرنامه ما مشترک شوید:

section-d1a03b4
پلیمرهای مهندسی

پلی‌آمید 6 (PA 6)

پلی آمید 6 ترموپلاستیکی نیمه بلوری به صورت گرانول است که در ساختار خود گروه CONH دارد و از پرکاربردترین پلیمرهای مصنوعی است که هرکدام از کدهای این مجموعه نشان‌دهنده تعداد و نوع زنجیرهای پلیمری در ساختار شیمیایی آن است.

پلی آمید یا همتن نایلون با مقاومت بالا در برابر حرارت و به طور گسترده در صنعت هواپیما و خودروسازی، ساخت تور، کالاهای مصرفی و صنعتی، طناب، لباس های کشی، ساخت تار ابزار آلات موسیقی(تار، سه تارو ویولن)، صنایع الکترونیکی و برق مورد استفاده قرار می گیرند.

پلی آمیدها یا نایلون به دلیل داشتن توازن خوب در خواص، یک کلاس ترموپلاستیک مهندسی با کارایی بالا هستند. اغلب اعداد مربوط به انواع پلاستیک های نایلونی مانند 6 ، 66 ، 12 و 46 وجود دارد. این اعداد مربوط به ساختار مولکولی پلیمر نایلون است و هر نوع ساختار خواص متفاوتی خواهد داشت.

برندها:
section-6186fea
کاربرد پلی آمید :

این تعادل عالی از خواص، پلیمر PA را به ماده ای ایده آل برای جایگزینی فلز در کاربردها، مانند قطعات خودرو، دریچه های صنعتی، عایق های راه آهن و سایر مصارف صنعتی تبدیل می کند که الزامات طراحی آنها شامل استحکام بالا، استحکام و کاهش وزن است. از نایلون6 برای تولید انواع روکش برای کابل و مفتول هایی که نیاز به مقاومت در برابر خوردگی دارند استفاده می‌شود. همچنین ذوب و تزریق مجدد گرانول پلی آمید جهت استفاده در قسمت های مختلف لوازم خانگی و صنعتی کاربرد دارد.

خواص پلی آمید های 6:
 • مقاومت سایشی و حرارتی بالا
 • مقاومت و پایداری در برابر هیدروکربن ها و حلال های دو قطبی
 • پلی آمید 6 چقرمگی بالا و میرایی بالای مکانیکی وضربه پذیری بهتری دارد.
 • پلی آمید 6  از نظر فرآیندپذیری نسبت به PA66 مناسب تر می باشد.
 • PA6 در گریدهای تقویت شده با الیاف شیشه سطح یکنواخت تر و ظاهر مناسب تری نسبت به PA66 نشان می دهد.
نام کالا پلی آمید 6 ساده
گرید ویسکوزیته استاندارد
شکل ظاهری گرانول شفاف
نوع بسته بندی کیسه 25 کیلوگرمی
برند Polilend
کشور تولید کننده ایتالیا
محل تحویل درب انبار شورآباد
حداقل مقدار سفارش یک کیسه
دریافت فایل آنالیز محصول.
section-73db958
section-326c368

هلدینگ کهان تاک پارت به واسطه بیش از 15 سال تجربه ارزشمند در تامین مواد اولیه شیمیایی و پلیمری صنایع کشور همراره در مسیری رو به رشد و با دیدگاه های توسعه محور در راستای سیاست های کلی اقتصادی و شرکت ملی نفت ایران گام برمیدارد.

 • بلوار آفریقا (جردن)، بلوار گلستان،
  خیابان گلستانک، خیابان خرسند،
  پلاک 52
  کدپستی: 1966847149

 • شنبه تا چهارشنبه: 8 صبح تا 5 عصر
  پنجشنبه و جمعه: تعطیل